Kullanıcı Giriş
Kart No: Şifre :
Şifremi Unuttum
Policlubextra Katılım Koşulları

1.       PoliclubExtra Kart mülkiyeti Polisan Boya San ve Tic AŞ’ye ( bundan böyle FİRMA olarak anılacaktır ) aittir.  Üyeliğin sona ermesi ya da FİRMA’nın talep etmesi halinde derhal iade edilir.

2.       Başvuru yapmak için 18 yaşından büyük olmak gereklidir.

3.       PoliclubExtra kişiye özeldir. Bir kişi ancak bir karta sahip olabilir.

4.       FİRMA yapılan her başvuruyu kabul etmek zorunda değildir. Yapılacak değerlendirme sonrasında sebep göstermeksizin başvuruyu reddedebilir.

5.       Kart hamili başvuru formunu doldurması ve anılan formun FİRMA tarafında onaylanması ile birlikte yapacağı alımlarında puan kazanmaya başlayacak ve yeterli puanların kazanılmasıyla hediye sipariş edebilecektir.

6.       Kazanılan ve / veya toplanılan puan bilgilerine bayilerde bulunan POS cihazlarından,  müşteri hizmetlerinden, www.polisan.com.tr internet adresinden ulaşılabilecektir.

7.       Hediye talepleri; bayilerde bulunan POS cihazlarından, ilgili form doldurularak müşteri hizmetlerinden, www.polisan.com.tr  üzerinden, müşteri destek hattından ( 0 800 211 37 37 ) yapılabilecektir.

8.       Kart hamili, kartı kullandıkça slip üzerinde bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve gerekiyorsa o anda müşteri destek hattını ( 0 800 211 37 37 ) arayarak bilgilerin doğruluğunu teyit etmekle yükümlüdür. Daha sonra yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.

9.       Bu kart kredi kartı değildir. Kartla ilgili tüm hizmetler FİRMA tarafında sağlanmaktadır.

10.    Kart, kart hamili tarafından Türkiye genelinde sadece PoliclubExtra programına dahil olan bayilerden yapılan ürün alımlarından özel kart okuyucu terminallerden geçirilmek suretiyle puan kazanmak ve harcamak için kullanılacaktır.

11.    Hediyeler, promosyonlar, ürünlerin puan değerleri FİRMA tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Bu uygulama kapsamında çağrı merkezi, FİRMA web sitesi, posta, e-posta ya da SMS yoluyla yapılacak duyurular, uygulama ile ilgili kural değişiklikleri bütün üyeler için bağlayıcıdır.

12.    Üyelerin puan kazanmış olması kazanılmış bir hak anlamına gelmez. FİRMA, sadakat sistemi çerçevesinde verilen puanların sürekli olarak mevcut olacağını, her zaman aynı üründen aynı puanı kazanacağı, her zaman aynı miktar puana karşılık aynı hediyenin kazanılacağını, hediye taleplerinin mutlaka talep zamanında karşılanacağını garanti etmez.

13.    Kart sahibi başvuru formunda verdiği bilgilerin gerek FİRMA gerekse FİRMA tarafından belirlenen 3. kişiler tarafından düzenlenen aktivitelere, kampanyalara, davet, posta, e-posta, SMS gönderileri ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanmak üzere paylaşabileceğini kabul eder.

14.    Aşağıda sıralanmış hallerde ya da FİRMA’ın sistemin suiistimal edildiğini tespit ettiği hallerde kart ( üyelik ) iptal edilir. Toplanmış puanlar silinir.

§  Başvuru formunda yanlış, eksik bilgi verildiğinin tespit edilmesi

§  Bir üye kartını birden fazla kişinin ortak kullanması

§  Bir kişinin birden çok kart kullanması

15.    FİRMA nın belirlemiş olduğu usuller dışında karttan gereğinden fazla yararlanılması ve fazla puan kazanmaya yönelik kanun dışı tüm yöntemlerin kullanılması durumunda, kart sahibinin cezai sorumluluğu doğar.

16.    FİRMA bu uygulamayı tek taraflı olarak bildirime gerek duyulmadan değiştirme, askıya alma, kaldırma hakkına sahiptir.

17.    Kartın kaybolması, çalınması ya da bozulması durumlarında en kısa sürede 0800 211 37 37 numaralı müşteri destek hattına bilgi verilmesi gerekmektedir. Bildirim yapılıncaya kadar olabilecek her türlü zarardan kart hamili sorumludur.              

18.    Başvuru formunu doldurarak kart talep eden kişinin, bu formda belirtilen uygulama hükümlerini  ve  şartlarını kabul etmiş sayılır.